100%
Зніми окуляри #challenge
Ти - молодий, амбітний, успішний і цілеспрямований. Твоє життя сповнене пригод та яскравих вражень. В офісі чи на парах, п’єш каву чи полюбляєш чай, прогулюєшся вуличками старого міста чи впевнено крокуєш мегаполісом, їдеш на велосипеді чи за кермом власного авто, любиш плавати чи підкорювати гірські вершини – кожен вибір у своєму житті робиш саме ти! Але чому ти все ще в окулярах? Чому обмежуєш свій світ скельцями чи шматочками силікону?
Будь вільним на 100%! Дізнайся, чи є ти кандидатом на лазерну корекцію зору.
МЦ "ЛАЗЕР Плюс", тел: (032) 224-9-224, (096) 224-9-225
ВИСОКОТОЧНЕ НІМЕЦЬКЕ ОБЛАДАННЯ MEL® 90
Результати кропіткої роботи сотень професіоналів компанії Zeiss протягом 160 років втілилися у найкращу ексимерлазерну систему у світі - лазер MEL 90. Завдяки надзвичайній точності рефракційних результатів, надійності, швидкості та безпеці роботи цей лазер використовують у найкращих клініках світу. 
Досвід найкращих хірургів
Для відновлення твого зору ми використаємо не просто неперевершену точність обладнання, вправність хірургів, але і безцінний досвід команди МЦ "ЛАЗЕР Плюс" – 22 років у лазерній корекції – це все зробить твою операцію ще більш досконалою та надійною.
100% ТОЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
У нашому центрі ти отримаєш відверті відповіді на усі запитання щодо твоєї індивідуалізованої операції з відновлення зору. Ми розповімо про методи лазерної корекції -  ФРК, Topo Lasek, Lasik та Lasik Thin Flap. Не думай, що «витрачаєш» наш час на запитання: якщо це важливо для тебе, тоді це важливо і для кожного нашого працівника. 
ОСНОВНІ ФАКТИ
22
років досвіду
>20 тис.
операцій
100%
результат
15
секунд дії лазера
10
хвилин операції
БАЧИТИ ЧИ НІ?
Рішення за тобою
Юлія Панченко 
Рефракційний хірург, доктор медичних наук, доцент
Шлях до хорошого зору починається з ретельної діагностики. Ми тестуємо зір за усіма можливими показниками, оглядаємо усі частини ока, намагаємося встановити найменші деталі, які можуть вплинути на результат лазерної корекції. У цьому нам допомагає новітнє обладнання та команда лікарів, які сумлінно збирають та аналізують усю необхідну інформацію про стан твоїх очей.

Разом з тобою ми встановимо ціль операції, оберемо метод, який ідеально відповідатиме твоєму стилю життя. Я розкажу про особливості лазерної корекції у твоєму конкретному випадку і дам відповіді на усі запитання щодо операції. Весь шлях до повного відновлення зору ми пройдемо разом з тобою! 

Запишись на діагностику і дізнайся, чи є ти кандидатом на проведення лазерної корекції зору. 
Юлія Панченко,
Рефракційний хірург
Читати далі
Хочеш дізнатись який В тебе зір?
Перевір свій зір та отримай 80 грн знижки на діагностичне обстеження очей
~
Моє ліве око бачило 5%, праве – 8%. Лікарі дали мені надію, і дякуючи Богу і вмілим рукам лікарів, операція пройшла успішно – мій зір відновився! Оцінити повноту зору може тільки людина, яка була в цьому обмежена. Я хочу подякувати усьому персоналу за ввічливість, доброту і привітність. У цій клініці почуваєшся дуже затишно і комфортно.
5 довгих років я відважувалася на лазерну корекцію зору – вагалася, розмірковувала, боялася. А потім зробила корекцію і вже за місяць з моїх спогадів повністю зникли окуляри та лінзи. Зараз я навіть не уявляю, навіщо я терпіла стільки років і чого боялася? Вже 4 роки мій зір 100%. У сутінках, за кермом, на морі чи на лижах в Карпатах – окуляри більше не обмежують моє життя!
Поступив в клініку з зором 0,02 та 0,03. Прооперувався восени 2013 р. Завдяки лазерній корекції бачу 100%!!! Пройшло більше ніж півроку, а я досі не можу повірити в те, що просипаюся і бачу все чітко, як в глибокому дитинстіві. Щира подяка усім працівникам клініки, ви даруєте людям одне щ найпотрібніших відчуттів – можливість якісно бачити та насолоджуватися цим.
Коли мене, як людину яка зробила лазерну корекцію, запитують, чи варто її робити, чи я не шкодую, я завжди ставлю зустрічне запитання: "А чи варто, маючи можливість бути вільною та незалежною від окулярів людиною, обмежувати себе в цьому щасті?" Так, саме в щасті, бо після лазерної корекції я зрозуміла сенс цього слова в повному обсязі. Я щаслива, що зробила корекцію! 
Я зробила корекцію у 2008 році. І хоча до операції я дуже боялася, а після операції був певний дискомфорт і кілька днів моє око сльозилося, мій зір досить швидко відновився. З того часу народила чудесну донечку. Не вірте, якщо вам скажуть, що лазерну корекцію треба робити тільки після пологів. Можна мати все одночасно: і щасливу родину, і здоровий зір. 
Сказати, що я задоволений результатом та сервiсом - це не сказати нiчого. Переступивши порiг клiнiки Ви потряпляєте до чудових обдарованих спецiалiстiв. Вiдчувається хороша атмосфера в колективi професіоналів, тут кожен знає і вміє допомогти. Їхні рукиочі )) в поєднанні з високотехнологічним обладнанням дають нам змогу справді бачити по-новому. Я не міг подумати, що кольори та світ навколо такі красиві. У клініці настільки все злагодженно і чітко, за що окремий респект менеджменту. Дуже дякую всім Вам дорогі "лазерівці", дякую всім, чия робота не помітна для ока пацієнта. 
У всіх є мрії. У більшості вони матеріальні. Та я не приховую, і в моєму багажі є такі. Але найбільше за все, мені хотілося б прокинутись зранку, відкрити очі і побачити все навколо чітко та яскраво. Але я була обмежена у цьому. Так, у мене були окуляри, які я з дитинства терпіти не могла. Рік тому почала користуватись лінзами. Так, в них я теж бачила. Але це не те. Зараз не потрібно щоранку вставляти і щовечора виймати лінзи, при цьому дратуватись, що з першого разу не виходить, в кращому з десятого. Це відчуття не передати словами. Моє життя було неначе в тумані... а зараз все зовсім по-іншому. 
І за це безмежно ДЯКУЮ "ЛАЗЕР ПЛЮС" у Львові, за здійснення моєї мрії, особливо чарівниці - Юлия Панченко . І всім працівникам Ирина Куцын за справжній професіоналізм, індивідуальний підхід та домашню і затишну атмосферу. Тепер я впевнена, мрії здійснюються, але всьому свій час. Я щаслива! Зараз моє життя по-справжньому яскраве та кольорове. Бережіть своє здоров'я!
Марія
Ірина 
Богдан
Марта
Юлія
Андрій
Катерина
катаракта - не вирок!
подаруйте батькам радість бачити
Єдиною можливістю раз і назавжди позбутися катаракти є мікрохірургічна операція, яка включає ряд процедур по лікуванні катаракти. Сучасні технології забезпечують високу ефективність оперативного лікування катаракти – зір практично повністю відновлюється. Дізнатись більше про катаракту