Юлія ПАНЧЕНКО
Рефракційний хірург
Доктор медичних наук, доцент

Юлія Олександрівна Панченко

Юлія Панченко – рефракційний хірург, доктор медичних наук, доцент, лікар вищої категорії.

Юлія Панченко народилася у сім'ї, де професія лікаря впродовж кількох поколінь передавалася від батька до сина, від матері до доньки. Коли родина збиралася за столом, усі розмови велися про цікаві діагностичні випадки, про різноманітні методи лікування та досягнення сучасної медицини. Тож не дивно, що у 13 років Юлія вирішила, що стане не просто лікарем, а хірургом-офтальмологом. 

У 2003 році Юлія з відзнакою закінчила Донецький національний медичний університет, далі успішно пройшла інтернатуру у відділенні мікрохірургії ока. З 2004 року Юлія Панченко працює лікарем-офтальмологом, а з 2006 року рефракційним хірургом мережі «ЛАЗЕР Плюс». З 2014 року Юлія Панченко працює вітреоретинальним хірургом “Центру мікрохірургії ока” м. Києва.

Юлія Панченко захистила кандидатську дисертацію, присвячену вивченню проблеми післяопераційного астигматизму після антиглаукоматозних операцій. Автор 27 наукових праць присвячених профілактиці та прогнозуванню післяопераційного астигматизму в хірургічному лікуванні глаукоми, дослідженню ефективності вітректомії у пацієнтів з діабетичною ретинопатією та цукровим діабетом 2 типу, а також проблемам екисмерлазерної корекції.

У 2020 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора медичних наук "Діабетична макулопатія у хворих на цукровий діабет 2 типу (питання патогенезу, фактори ризику, прогнозування розвитку і рецидивів після хірургічного лікування" за спеціальністю 14.00.18 "Офтальмологія". 

Автор одного патенту на винахід та 76 друкованих робіт, в тому числі і в провідних закордонних виданнях.

Вибір методу
1
Підготовка до операції
lasek
Якщо ваша діяльність пов’язана з ризиком травми (ви займаєтеся контактними видами спорту, служите в лавах Збройних Сил, МВС, МНС), ваша рогівка занадто тонка
lasik
Основний метод операції
lasik thin flap
Якщо ви маєте схильність до синдрому сухого ока чи короткозорість більше 6 dpt
Для того, аби операція пройшла безболісно, Вам закрапають краплі, що знечулять око. Лікар попросить Вас не рухатися і намагатися не мружитись. Виконуйте усі вказівки лікаря.
2
Лазерна корекція зору
lasek

Хірург накладе на око інструмент у формі кільця та заповнить його спеціальним розчином, який зробить Вашу рогівку м’якою.

Після цього хірург спеціальним маркером розмітить поверхню Вашого ока та акуратно сформує флеп - тоненький шар рогівки.

lasik

На око накладуть вакуумне кільце. Кілька секунд Ви будете бачити тільки темну пляму, але потім Ваш зір повернеться.

За допомогою надзвичайно точного інструмента - мікрокератома, хірург зробить тонкий розріз на поверхні рогівки і сформує флеп.

lasik thin flap

На око накладуть спеціальне вакуумне кільце. Кілька секунд Ви будете бачити тільки темну пляму, але потім Ваш зір повернеться.

За допомогою надзвичайно точного інструмента - мікрокератома, хірург зробить тонкий розріз на поверхні рогівки і сформує флеп.

Хірург відгорне сформований флеп на сторону та промиє око. Лікар попросить Вас зафіксувати погляд на яскравій зеленій крапці. Протягом кількох секунд ексимерний лазер з надзвичайною точністю «випарує» тканину рогівки. Ви будете чути звук роботи лазера та бачити яскраві кола. Далі хірург обережно поверне відгорнений шар рогівки на місце та за потреби накладе на око захисну контактну лінзу.
3
Догляд після операції
lasek
За півгодини після операції методом Ви зможете повернутися додому.
lasik, lasik thin flap
Ви проведете у нашому центрі орієнтовно 1-2 години, цей час потрібний для загоєння ока та повторного огляду у лікаря.
Контрольний огляд на наступний день після операції. Протягом місяця потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря та схеми медикаментозного лікування.
Контрольний огляд на 5 та 21 день після операції.
Пам'ятайте, у руках досвідченого рефракційного хірурга результати лазерної корекції після ФРК, Topo LASEK, LASІK та LASIK Thin Flap абсолютно однакові.
100% результат
Ефективність
і надійність
MEL 90 дозволяє успішно корегувати: короткозорість до –14 діоптрій; астигматизм до 6 діоптрій; далекозорість до 8 діоптрій
Все під контролем
Швидкість системи стеження за оком і надшвидка інфрачервона камера дозволяють точно контролювати хід операції. Навіть якщо ти поворухнешся під час операції, лазер встигне зреагувати
Комфорт для пацієнта
Під час виконання лазерної корекції з частотою 500 Гц MEL 90 може видалити 1 діоптрію всього за 1,3 секунди. Чим швидше лікування, тим менше стресу!
Відмінні результати
MEL® 90 поєднує високоякісні технології та продуктивність, щоб оптимально задовольнити вимоги клієнтів. Ви будете в захваті від чудових клінічних результатів.
CRS-Master TM
Система, що дозволяє проводити справді індивідуалізовану корекцію аномалій рефракції на основі топографії рогівки.
Carl Zeiss
З дня появи першого ексимерного лазера у 1986 р. компанія Zeiss використовує досвід найкращих лікарів світу для своїх технологічних розробок та удосконалення обладнання
Ціна
990 грн
Діагностичне обстеження
до проведення лазерної корекції зору
Лазерна корекція зору
Персоніфікована лазерна корекція методом

Topo LASЕK

17000 - 18500 грн
Персоніфікована лазерна корекція методом

LASIK/ФРК

15000 - 16500 грн
Персоніфікована лазерна корекція методом

LASIK Thin Flap

17000 - 18500 грн

З'явилось запитання?

Ім’я
*
Email
*
Телефон
*
Вік
*